MAROKKO - Groepsreis - 15 dagen

MAROKKO - Groepsreis - 15 dagen

Koningssteden van Marokko

Lopend door de nauwe steegjes van eeuwenoude medina’s proef je de sfeer uit de 'Sprookjes van 1001 Nacht'. Je zult versteld staan van de diversiteit aan landschappen, van donkere cederbossen met Berberapen tot woestijnen met enorme zandduinen en de brede stranden van Essaouira. En vergeet niet Marokko te proeven, in de vele gezellige restaurantjes worden verrukkelijke tajineschotels, lamskebab en couscousgerechten geserveerd.
Vanaf € 995
Dagen:15
Groepsgrootte:6-18
Reiscode:MMT
Reisinformatie

Reisdata en prijzen | Kies een datum


2012

  Startdatum reis Einde van de reis Prijs Opmerkingen
Vertrek binnen een maand. De boeking is mogelijk, maar kan nog niet definitief bevestigd worden.Gegarandeerd vertrek. (GAR)26 mei09 juni€ 1245,- Beschikbare vrije plaatsen: 9
Vertrek binnen een maand. De boeking is mogelijk, maar kan nog niet definitief bevestigd worden.Gegarandeerd vertrek. (GAR)09 juni23 juni€ 1145,- Beschikbare vrije plaatsen: 0
30 juni14 juli€ 1295,- Voldoende plaatsen beschikbaar.
07 juli21 juli€ 1395,- Nog maar 2 boekers nodig voor gegarandeerd vertrek!
18 augustus01 september€ 1395,- Voldoende plaatsen beschikbaar.
08 september22 september€ 1195,- Voldoende plaatsen beschikbaar.
15 september29 september€ 1195,- Nog maar 2 boekers nodig voor gegarandeerd vertrek!
Gegarandeerd vertrek. (GAR)29 september13 oktober€ 1245,- Beschikbare vrije plaatsen: 5
13 oktober27 oktober€ 1295,- Voldoende plaatsen beschikbaar.
20 oktober03 november€ 1295,- Voldoende plaatsen beschikbaar.
17 november01 december€ 995,- Voldoende plaatsen beschikbaar.
15 december29 december€ 1295,- Voldoende plaatsen beschikbaar.
22 december05 januari€ 1395,- Voldoende plaatsen beschikbaar.
Vertrek binnen een maand. De boeking is mogelijk, maar kan nog niet definitief bevestigd worden. = Vertrek binnen een maand. De boeking is mogelijk, maar kan nog niet definitief bevestigd worden.
Gegarandeerd vertrek. = Gegarandeerd vertrek.


Bijkomende kosten

De (mogelijke) extra kosten voor deze reis:

Boekingskosten per persoon€ 17,50
Calamiteitenfonds€ 2,50
Excursiepakket€ 60,00
Taalcursus€ 1.050,00
Toeslag 1-persoonskamer€ 225,00
Trees for all zone 1€ 12,50
Reis- en annuleringsverzekering


Reissom

De verkoopprijzen van onze reizen kunnen veranderen gedurende het jaar. Dit kan voorkomen doordat luchtvaartmaatschappijen hun tarieven verhogen of onverwacht een brandstoftoeslag doorvoeren, de prijzen van lokale hotels en bussen stijgen of omdat de wisselkoers van een lokale valuta sterk verandert. Natuurlijk proberen we dit ongemak voor onze klanten tot een minimum te beperken. Soms ontkomen we er echter niet aan een verhoging aan je door te belasten. Daarom is het goed om te weten dat je op onze website altijd de meest actuele prijzen vindt. Zo weet je altijd waar je aan toe bent! Heb je een optie genomen dan houden we gedurende maximaal zeven dagen een plaats bezet op de reis. Als je de optie omzet in een definitieve boeking geldt de op dat moment geldende prijs.

Landarrangement

Het is ook mogelijk om van deze rondreis alleen het landarrangement te boeken. Je regelt dan zelf de internationale vluchten en de transfer bij aankomst en vertrek. Met de andere deelnemers maak je vervolgens de reis volgens programma. Zo heb je een optimale vrijheid om zelf je reis samen te stellen en de vlucht te kiezen die bij je reisplannen past.

Wanneer je een landarrangement wilt boeken dan dien je op het boekingsformulier bij de vraag "Wil je een afwijkende vlucht" het vakje JA aan te vinken. Daar kan je vermelden dat je een landarrangement wenst. Pas wanneer je boeking bevestigd is zal je de correcte prijs zien op je factuur.

Op het boekingsformulier kun je ook aangeven of we, tegen betaling, nog een extra overnachting bij aankomst moeten regelen. Ook de transfer bij aankomst kan Koning Aap op individuele basis voor je regelen.

Het is in alle gevallen je eigen verantwoordelijkheid om op tijd bij het beginpunt van de reis aanwezig te zijn. Daarnaast zijn wij niet verantwoordelijk voor sporadische wijzigingen in de vertrekdata van onze groepsreizen.

De kosten van het landarrangement voor deze reis bedraagt € 850,-

Zakgeld

Het door ons geadviseerde zakgeld is een minimum bedrag voor je maaltijden, drankjes, bijkomende excursies, entreegelden, ter plaatse te betalen luchthavenbelastingen en fooien. Het bedrag dat je uiteindelijk uitgeeft hangt natuurlijk sterk af van je eigen uitgavenpatroon, souvenirs zijn mede daarom niet inbegrepen.
Richtbedrag voor zakgeld per persoon op deze reis€ 400

Zoek je reis

Route en andere info

MAROKKO - Groepsreis - 15 dagen

Reiscode: GRKMMT
Waardering: - Info
Groepsgrootte: 6 - 18

Reisroute
1 Casablanca
2 Rabat
3 Fès
4 Fès
5 Fès
6 Midelt
7 Merzouga of woestijn
8 Todrakloof
9 Todrakloof
10 Marrakesh
11 Marrakesh
12 Essaouira
13 Essaouira
14 Marrakesh
15 Aankomst

Wat is inclusief

  • internationale vluchten
  • alle transport met airconditioned (mini)bussen
  • overnachtingen in hotels met ontbijt
  • Nederlandstalige reisbegeleiding
  • bezoek Hassan II moskee / Meknes / Moulay Idriss / Volubilis / Aït Ben-haddou
  • excursie Rabat en entreegeld voor Chellah
  • luchthavenbelastingen
  • brandstofheffing

Wat is exclusief

  • overige maaltijden
  • optionele excursies
  • overige entreegelden
  • fooien
  • boekingskosten
  • bijdrage Calamiteitenfonds (enkel in Nederland)
  • reis- en annuleringsverzekering

Extra
Zakgeld: € 400
Eenpersoonskamer: € 225